Školní rozhlas

27.05.2024

Ve středu 22. května se uskutečnilo první školní rozhlasové vysílání, které obstarávají žáci z 8. třídy. Osmáci se rozdělili na tři vysílací týmy, vymysleli si název svého rádia, určili si role moderátorů, zvukařů a zprávařů. Živé vysílání proběhlo o velké přestávce a přenášelo se školním rozhlasem do všech učeben. Vysílání prvního týmu chlapců (Rádio Bigsy) začalo znělkou, pak se střídali moderátoři a zprávaři, kteří žáky informovali o nejzajímavějších událostech z minulých dnů, o plánovaném výjezdu do Polska včetně předpovědi počasí. Součástí vysílání byl i předem natočený rozhovor s farmářem a oblíbená česká písnička. Ve středu se můžeme těšit na další rozhlasové vysílání, tentokrát v podání dívčího týmu.