Výlet do Outdoor Domanín

19.06.2024

Ve čtvrtek 13. června se žáci 4. a 5. ročníku vypravili na školní výlet. Cílem cesty byl lanový park v Domaníně nedaleko Bystřice nad Pernštejnem. Na žáky čekala nejen cesta ve vzduchu, ale také si zkusili střílet z luku a ze vzduchovky na cíl a vyzkoušeli svoji zdatnost a sílu při překonávání silné gumy. Nejdál se podařilo tento odpor překonat a nejdelší cestu zdolat Pepíkovi Havlíčkovi z 5. třídy. Pro někoho byla cesta na lanech v úvazcích " brnkačka", kterou zdárně zdolali. Někteří k cíli nedošli, přesto však ušli velký kus vzdušné cesty a překonali svoje strachy a mnohdy i sami sebe. Celou akcí děti provedli tři zkušení instruktoři, kteří byli kdykoli připraveni podat pomocnou ruku, a jedna instruktorka. Závěr výletu jsme si ještě zpestřili zastávkou v Novém Městě na Moravě, kde si děti mohli koupit zmrzlinu či to, na co zrovna měly chuť nebo jim padlo do oka. Ač počasí nebylo úplně na kraťasy, nezmokli jsme a šťastně jsme dojeli bez použití pláštěnek zpět do Bohdalova. (foto)